Protezavimo ant implantų ypatumai. Atspaudai. Neišimamos ir išimamos dantų protezų konstrukcijos.

Apie kursą

            Dantų funkcijos atkuriamos implantais jau virš 50 metų.

Protezavimas ant implantų teikia galimybę pritaikyti neišimamus, o kai kada ir gerai fiksuojamus išimamus protezus, taip atstatant kramtymo funkciją. Kaip ir protezų tvirtinimas ant natūralių dantų, taip ir ant implantų būna sėkmingiausias, jei protezo kraštinis paviršius yra virš dantenų. Tokia protezavimo konstrukcija yra higieniškesnė ir ilgaamžiškesnė, nes išvengiama ir implantacijos komplikacijų (perimplantitų, kaulo rezorbcijų bei implantų praradimų). Svarbu įvertinti implantų parametrus (storius, ilgius), kaulo struktūrą ir dantenų biotipą, tuo siekiant teisingiau parinkti atitinkančias kramtymo apkrovas protezų konstrukcijas. Protezavimas ant implantų teikia galimybę pritaikyti neišimamus, o kai kada ir gerai fiksuojamus išimamus protezus, taip atstatant kramtymo funkciją.

Klinikos pacientų odontologinio gydymo procesai besitobulinantiems gydytojams demonstruojami, pateikiant autentišką įvairių klinikinių atvejų filmuotą medžiagą. Demonstravimo metu klinikinės situacijos gyvai aptariamos ir diskutuojamos.

Praktiniai įgūdžiai  tobulinami, patiems gydytojams atliekant įvairias procedūras netarpiškai ant spec. fantomų, maksimaliai priartinant prie dantų, gleivinių, žandikaulių natūralumo.

Esminiai teoriniai dalykai  nagrinėjami trumpai dialoginių paskaitų forma, suteikiant galimybę bet kuriuo momentu teikti klausimus, keistis nuomonėmis ir dalykiškai bendrauti.

Programa

​pradžia – 10.00 val, pabaiga – 17.00 val ;
dialoginė paskaita „Saugus dantų protezavimas ant implantų „, akcentuojant topografinius žandikaulių ir dantenų ypatumus bei parenkant racionalias protezų konstrukcijas;
implantų ir protezinių galvučių jungtys, jų svarba;
neišimamų protezų konstrukcijos: a) prisukamos, b) cementuojamos;
išimamų protezų konstrukcijos : a) su užraktais, b) su kabliukais, c) su tampriu fiksavimu;
laikinų protezų gamyba ant implantų;
protezų konstrukcijos ant mini implantų : a) išimamos, b) neišimamos;
įvairių konstrukcijų protezų ir protezavimo procesų demonstravimas;
praktiniai užsiėmimai ant fantomų, parenkant protezines galvutes, pernešiklius, implantų analogus bei nuimant atspaudus specialiais šaukštais (atviru ir uždaru būdais);
nagrinėtų dalykų aptarimas.

 


Informacija

Pradžia: 2024-06-14 09:00:00
Vieta: AC Academy
Adresas: Šiaurės pr. 5B , Kaunas
Lektorius: Med. dr. A.Černikis
Kaina: 429 €

Deja, registracija į šį kursą jau baigta

Užpildykite formą žemiau ir mes Jus asmeniškai informuosime kada bus organizuojamas kitas toks kursas

Sutinku su privatumo politika.