SOLD OUT!Dantų implantavimo pagrindai ir ypatumai lemiantys ilgalaikę sėkmę

Apie kursą

            Dantų funkcijos atkuriamos implantais jau virš 50 metų. Pastaruoju metu ypač ištobulėjo srieginiai implantai (kaip fiziologiškiausi) ir paplito jų taikymas. Visais implantavimo atvejais yra svarbiausia visapusiškai įvertinti žandikaulio būklę pagal anatominės topografijos duomenis bei jų struktūrą. Pagrindiniu kriterijumi būtų implantacinės situacijos atitiktis optimaliai  parinktam  implantui, prognozuojant ilgalaikį rezultatą.

Virš 400 gamintojų siūlo įvairių konstrukcijų implantus. Tačiau būtina atsižvelgti į geometrines ( makro : sriegio profilius ir žingsnius; mikro : paviršių šiurkščius , mechanines ( stiprumo ir tamprumo ) bei biodarnos ( osteointegracijos ir nekenksmingumo ) savybes. Implantuojantiems odontologams , ypač pradedantiems, svarbu kuo nuodugniau pažinti konstrukcines savybes, lemiančias ilgalaikį ir kokybišką implantų funkcionavimą . Per daugiau nei 40 metų implantavimo ir protezavimo ant įvairių konstrukcijų išryškėjo privalumai ir trūkumai, ypač lūžimo ir atmetimo pavojai, susiformavo optimalūs osteointegracijos , fiksacijos ir paslankumo atžvilgiais implantų parinkimo matmenys.

Praktiniai įgūdžiai  tobulinami, patiems gydytojams atliekant įvairias procedūras netarpiškai ant spec. fantomų, maksimaliai priartinant prie dantų, gleivinių, žandikaulių natūralumo.

Esminiai teoriniai dalykai  nagrinėjami trumpai dialoginių paskaitų forma, suteikiant galimybę bet kuriuo momentu teikti klausimus, keistis nuomonėmis ir dalykiškai bendrauti.

Programa

Vienos dienos, trukmė – 8 val.:

  • pradžia – 9:00 val., pabaiga – 17:00 val.;
  • dialoginė paskaita „Dantų implantavimo pagrindai ir ypatumai“, primenant topografinės žandikaulių anatomijos ypatumus;
  • indikacijos ir kontraindikacijos dantų implantacijai;
  • susipažinimas su implantavimo instrumentais, įranga, implantacijos sistema, žandikaulių, ortopantomogramų ir kompiuterinių tomogramų analizė;
  • implantų parinkimo kriterijai pagal formas , konstrukcines savybes, tinkamumą konkrečioms klinikinėms situacijoms
  • implantų lūžimo nuo kramtymo jėgų ir dėl netikslumų bei atmetimo pavojai
  • kaulo sutankinimas osteotomais;
  • protezų konstrukcijos ant implantų;
  • praktinis daugkartinis implantatų įvedimas imituojant natūralią burnos ir žandikaulių aplinką
  • nagrinėtų dalykų aptarimas.

Informacija

Pradžia: 2024-06-07 09:00:00
Pabaiga: 2024-06-07 17:00:00
Vieta: AC Academy
Adresas: Šiaurės pr. 5B , Kaunas
Lektorius: Med. dr. A.Černikis
Kaina: 500 EUR

Deja, registracija į šį kursą jau baigta

Užpildykite formą žemiau ir mes Jus asmeniškai informuosime kada bus organizuojamas kitas toks kursas

Sutinku su privatumo politika.